advertig.sk

Digitalizujte to

Onas - advertig.eu

Online marketing je naša vášeň

Sme mladá a dynamická firma, zameraná na online marketing. S našou vášňou pre digitálny svet a k reklame sme tu, aby sme pomohli začínajúcim, malým a stredným firmám dosiahnuť ich ciele v online priestore.

Pri spolupráci s nami môžete očakávať nielen kvalitné služby, ale aj individuálny prístup, ktorý je šitý na mieru vašim potrebám. Rozumieme, že každá firma je jedinečná a má svoje vlastné ciele a vízie, preto sme pripravení poskytnúť vám riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech.

Jednou z našich hlavných výhod je naša cenová dostupnosť. Sme presvedčení, že aj s obmedzeným rozpočtom si zaslúžite prvotriedne služby, a preto sme nastavili naše ceny tak, aby boli dostupné pre každého. S nami neplatíte len za službu, ale za výsledky, ktoré vám prinášame.

Náš tím je pripravený pomôcť vám s rôznymi aspektmi online marketingu, vrátane sociálnych sietí, obsahovej tvorby, SEO, PPC reklamy a ďalších. Neustále sa vzdelávame a sledujeme najnovšie trendy, aby sme vám mohli ponúknuť tie najefektívnejšie stratégie.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre svoj online marketing, ste na správnom mieste. Kontaktujte nás a začnite dosahovať skvelé výsledky vo vašom podnikaní!

Sociálne siete

Pomáhame firmám optimalizovať svoju prítomnosť na sociálnych sieťach a dosiahnuť väčší úspech vo svete digitálneho marketingu.

Marketing a správa sociálnych sietí

Špecializujeme sa na efektívny marketing prostredníctvom sociálnych sietí, ktorý pomáha firmám zvyšovať svoju online viditeľnosť a angažovanosť zákazníkov. Pomáhame vytvárať účinné kampane a stratégie, aby ste dosiahli svoje ciele v digitálnom svete.

Platená reklama

Reklama na Google a sociálnych sieťach je dobrá na to, aby pomohla firmám získať nových zákazníkov, zvýšiť povedomie o značke a zlepšiť konverzie.

PPC (platená reklama na Google a sociálnych sieťach)

Naša špecializácia spočíva v efektívnom nastavení platenej reklamy na Google a sociálnych sieťach, čo umožňuje našim klientom získavať nových zákazníkov, zvýšiť povedomie o ich značke a zlepšiť konverzie na ich webových stránkach.

SEO

Optimalizáciou vašej stránky pre vyhľadávače, teda pomocou SEO, sa zlepší jej pozícia vo výsledkoch vyhľadávania.

SEO stratégia

Optimalizáciou vašej stránky pre vyhľadávače, teda pomocou SEO, sa zlepší jej pozícia vo výsledkoch vyhľadávania, čo zvyšuje návštevnosť stránky a tým aj pravdepodobnosť, že sa vaša stránka objaví pred stránkou konkurencie.

Web stránky

Tvoríme a spravujeme webstránky, ktoré Váš biznis posunú ďalej. Prezentácia vašej firmy alebo Vás prostredníctvom webu, ktorý vaši zákazníci ocenia.

Tvorba a správa web stránok


Tvoríme a spravujeme web stránky pre našich klientov, zabezpečujúc moderný dizajn a efektívne riadenie obsahu pre optimálnu online prítomnosť. Naša práca zahŕňa vývoj a udržiavanie webových stránok, aby sme zabezpečili ich spoľahlivosť a aktuálnosť.

Eshop

Zaoberáme sa vytváraním a správou eshopov, kde zabezpečujeme komplexné riešenia pre online obchodovanie našich klientov.

Tvorba a správa eshopov

Naša firma sa špecializuje na tvorbu a správu eshopov, kde vytvárame moderné a funkčné online obchody pre našich klientov. Okrem vývoja eshopov poskytujeme aj komplexné služby v oblasti ich správy a optimalizácie pre úspešné online podnikanie.

Email marketing a Grafika

Medzi naše ďalšie činnosti patrí email marketing a tvorba grafiky.

Email marketing, Grafika

Poskytujeme rozsiahle služby v oblasti digitálneho marketingu, ktoré zahŕňajú aj email marketing pre efektívnu komunikáciu s vašimi zákazníkmi a grafický dizajn, čo nám pomáha vytvoriť atraktívny a prezentovateľný vizuálny obsah pre vaše podnikanie.

Pripravení posunúť svoj online biznis ďalej?